Schoolbus


Trajecten van de schoolbus:

Hieronder vinden jullie het traject van de beide schoolbussen.
’s Morgens en op woensdagnamiddag rijden we met twee bussen. ’s Avonds rijdt er 1 bus voor beide ritten.
Het bustraject ’s avonds is dan ook anders. Zie het pdf-formulier die u onderaan deze pagina vindt.

Traject schoolbus rit 1
uur woe.middag Stopplaats
7:30 16:55 13:00 Oombergen(’tVoske)
7:33 16:51 12:57Velzeke (Hofke van Oranje)
7:37 16:5012:54 Velzeke (Provinciebaan Bolleke)
7:40 16:47 12:52 Velzeke (Belfius)
7:42 16:44 12:50 Hundelgem (school/Kazernestraat bushokje)
7:45 16:34 12:39 Beerlegem (kerk)
7:50 - 12:40 Beerlegem (Tarandus)
7:53 16:29 12:46 Sint-Maria-Latem (kerk)
7:56 16:2412:36 Munkzwalm (’t Hoofd)
7:58 - 12:34Munkzwalm (hoek Krekelstraat)
7:59 - 12:33 Munkzwalm (kerk)
8:00 16:22 12:32Munkzwalm (station)
8:02 - 12:29Roborst (steenbakkerij) Boekel
8:10 - 12:20Stella Matutina
8:15 15:50 12:15Sint-Franciscusinstituut

Traject schoolbus rit 2
uur woe.middag Stopplaats
7:40 -12:48 Colruyt Nederbrakel
7:45 16:00 12:44Zegelsem (Oudenaardsestraat / Hauwstraat)
7:47 16:0212:43 Zegelsem (slagerij Bruno)
7:51 16:03 12:38Sint-Kornelis-Horebeke (fruitwinkel Quo Vades)
7:52 16:04 12:37Mater (kerk / witte hoeve)
7:54 16:05 12:36Sint-Maria-Horebeke (kerk)
8:04 - 12:33Sint-Blasius-Boekel(brugje slagerij Glorieux)
8:05 16:08 12:31Sint-Blasius-Boekel (kerk)
8:07 16:12 12:29Sint-Blasius-Boekel (Boekelbaan - JohanLodge)
8:09 16:16 12:27Sint-Blasius-Boekel (Mtrac)
8:12 - 12:20Stella Matutina
8:17 15:50 12:15Sint-Franciscusinstituut

Op woensdag vertrekt de schoolbus om 12:15 aan de school.
Tijdens de proefwerkperiodes wordt de uurregeling van de schoolbus doorgegeven aan de betrokken leerlingen.

De trajecten en prijzen van deze schoolbusritten kunt u in dit pdf-bestand downloaden.

Terug naar boven